5ο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Ελλάδος 2021

1. Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon

(Χιωτίνης, Μανωλιός, Χατζέλης, Αυδής, Αναστασίου, Κατωγιαννάκης, Τζανετής, Σοφός)

2. Όμιλος Πνευματικών Αθλημάτων Χολαργού (ΟΠΑΧ)

(Πασιαλής, Μπαντάς, Πολυδώρου, Χαρακλιάς, Λιάπης, Μαγγανάς)

3. Σ.Α.Τ.Ο. Καρδίτσας

(Χριστοφοράκης, Λωρίδας, Μηλιώνης, Τσολάκος, Μέντζιος)

4. Ο.Α.Μ. Λάρισας

(Ντισλής, Παπαδόπουλος, Νάρης, Κατσίμπαλης, Παπακωνσταντίνου, Αδάμ)

5. Σύλλογος Αποφοίτων Κολλεγίου Αθηνών (ΣΑΚΑ)

(Προυκάκης, Μπονάνος, Ζούβελος, Καλτσάς, Μπιτσάκος, Χαριτάτος, Μανιάς)

6. Α.Ο. Ελλάνιος Κρήτης

(Ανδρουλάκης, Μολύβδης, Αχλάτης, Αλευρούδης, Μπαλωθιάρης, Καυκάκης)

Διασυλλογικό 2021

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2020

1. Σύλλογος Αποφοίτων Κολλεγίου Αθηνών (ΣΑΚΑ)

(Προυκάκης, Καλτσάς, Κουδούνης, Ζούβελος, Μπιτσάκος, Ξυλάς, Χαριτάτος)

2. Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon

(Μανωλιός, Ατματζίδης, Αυδής, Φίλος, Αναστασίου, Τζανετής)

3. Σύλλογος Αγωνιστικού Τάβλι – Όμιλος Καρδίτσας (ΣΑΤΟΚ)

(Χριστοφοράκης, Τσιαμαντάς, Νταλανίκας, Μηλιώνης, Πλαβός, Παπαλίτσας, Λωρίδας, Τσολάκος)

4. Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Λάρισας (ΟΑΜΛ)

(Ντισλής, Νάρης, Κατσίμπαλης, Παπακωνσταντίνου, Ευαγγέλου, Τσιούτρας)

Βαθμολογία και αποτελέσματα

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2019

1. Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon

(Κλείτσας, Χιωτίνης, Μανωλιός, Ατματζίδης, Χατζέλης, Δίκαρος)

2. Σύλλογος Αποφοίτων Κολλεγίου Αθηνών (ΣΑΚΑ)

(Προυκάκης, Μπονάνος, Λάζαρης, Ζούβελος, Μακρής, Σταμέλος, Μπιτσάκος)

3. Σύλλογος Αγωνιστικού Τάβλι – Όμιλος Καρδίτσας (ΣΑΤΟΚ)

(Γρούτσος,  Νταλανίκας, Χριστοφοράκης, Λωρίδας, Παπαλίτσας, Μανιάτης, Καλλούσης)

4. Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Λάρισας (ΟΑΜΛ)

(Χαρίτος, Ευαγγέλου, Νικολακούλης, Κατσίμπαλης, Παπακωνσταντίνου)

5. Όμιλος Πνευματικών Αθλημάτων Χολαργού (ΟΠΑΧ)

(Πασιαλής, Χαρακλιάς, Λιάπης, Πολυδώρου, Μπερτάχος, Τσούνης)

Αποτελέσματα

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2018

1. Σύλλογος Αποφοίτων Κολλεγίου Αθηνών (ΣΑΚΑ)

(Προυκάκης, Μπονάνος, Λάζαρης, Ζούβελος, Μακρής, Μανιάς, Δάμης)

2. Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon

(Μανωλιός, Κάτσιος, Ατματζίδης, Χατζέλης, Δίκαρος, Κοκκίνης)

3. Όμιλος Πνευματικών Αθλημάτων Χολαργού (ΟΠΑΧ)

(Μητρέλης, Χαρακλιάς, Λιάπης, Σαββίδου, Βατανίδης, Γιαννουλάκης)

4. Σύλλογος Αγωνιστικού Τάβλι – Όμιλος Καρδίτσας (ΣΑΤΟΚ)

(Γρούτσος, Λωρίδας, Καραμπινάς, Μηλιώνης, Παπαλίτσας, Λίτσιος, Μανιάτης, Παπάς, Αντωνάκης, Μέντζιος)

5. Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Λάρισας (ΟΑΜΛ)

(Πέρπερας, Χαρίτος, Κατσίμπαλης, Δημητρακόπουλος, Νικολακούλης, Παπακωνσταντίνου)

Προκήρυξη

Αποτελέσματα

Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2017

1. Όμιλος Πνευματικών Αθλημάτων Χολαργού (ΟΠΑΧ)

(Λιάπης, Σαββίδου, Βατανίδης, Καράντζαλη, Χαρακλιάς, Μητρέλης, Πασιαλής)

2. Σύλλογος Αποφοίτων Κολλεγίου Αθηνών (ΣΑΚΑ)

(Προυκάκης, Μπονάνος, Λάζαρης, Ζούβελος, Μακρής, Λουμίδης, Μπιτσάκος)

3. Ελληνική Ομοσπονδία Backgammon

(Κάτσιος, Χατζέλης, Κοκκίνης, Χρηστίδης, Μανωλιός, Δίκαρος, Αυδής)

4. Σύλλογος Αγωνιστικού Τάβλι – Όμιλος Καρδίτσας

(Γρούτσος, Σκριμπώνη, Σταρίδας, Λωρίδας, Παπαλίτσας, Λίτσιος, Τσιαμαντάς)

5. Όμιλος Αγωνιστικού Μπριτζ Λάρισας

(Πέρπερας, Ευαγγέλου, Σκορδάς, Δημητρακόπουλος, Παπακωνσταντίνου, Ντερέκας)

Προκήρυξη

Αποτελέσματα